وبلاگ

 • هرآنچه در مورد دستگاه‌های فیزیوتراپی خانگی برجیس باید بدانید

  19 اسفند 1400
  0 نظر

  امروزه متخصصان با دستگاه‌های مختلفی سعی در رفع این دردهای مزمن دارند. بهترین روش درمان کاهش و ازبین‌بردن دردهای عضلانی فیزیوتراپی است. به کمک این روش ماهیچه و عضلات بدنتان توان و نیرویی جدید می‌گیرند.

  ادامه...
 • معرفی ویلچرهای ایرانی فراتک

  14 اسفند 1400
  0 نظر

  امروزه باتوجه‌ به افزایش سن و همچنین امید به زندگی تعداد سالمندان در دنیا روبه افزایش رفته است که مسئله توجه ویژه به سالمندان را می‌طلبد. یکی از نیازهای اساسی سالمندان استفاده از وسایلی است که باعث می‌شود تا آنها بتوانند به‌راحتی جابه‌جا شوند.

  ادامه...
 • کامل‌ترین راهنمای خرید کپسول اکسیژن

  24 بهمن 1400
  0 نظر

  در این مطلب قصد داریم تا به بررسی راهنمای خرید کپسول اکسیژن بپردازیم. امروزه با گسترش بیماری‌های تنفسی، تقاضای کپسول اکسیژن به شدت افزایش پیدا کرده است.

  ادامه...
 • راهنمای خرید دستگاه ماساژور برای خریدی مطمئن!

  17 بهمن 1400
  0 نظر

  دستگاه ماساژور برای عده زیادی یک وسیله ضروری محسوب می‌شود و به برطرف‌کردن استرس و دردهای ناشی از کار یا ورزش کمک می‌کند.یک دستگاه ماساژور مناسب می‌تواند تا حد زیادی کیفیت زندگی شما را بهبود ببخشد و سلامتی و خوشحالی را برایتان به ارمغان بیاورد.

  ادامه...
 • آشنایی با انواع تب‌سنج و طرز استفاده آن‌ها

  12 بهمن 1400
  0 نظر

  یکی از مهم‌ترین ابزارهای پزشکی برای تشخیص دمای بدن انواع تب‌سنج است. امروزه اکثر خانوارها یک دستگاه تب‌سنج برای تشخیص دمای خود و اعضای خانواده دارند.

  ادامه...
 • مانومتر چیست؟ با کاربرد و نحوه استفاده از مانومتر آشنا شوید

  7 بهمن 1400
  0 نظر

  روش‌های مختلفی برای اندازه‌گیری فشار گازها وجود دارند. با استفاده از ابزارهای مختلف می‌توان فشار گازها را تشخیص داد. استفاده از وسیله...

  ادامه...
 • جامع‌ترین راهنمای خرید دستگاه اکسیژن ساز

  2 بهمن 1400
  0 نظر

  این مقاله درباره راهنمای خرید اکسیژن ساز است.دستگاه های اکسیژن ساز هوا را وارد می‌کند و آن را برای استفاده توسط افرادی که به دلیل سطوح پایین اکسیژن در خونشان به اکسیژن پزشکی نیاز دارند، تصفیه می‌کند.

  ادامه...
 • آشنایی با انواع بالش طبی

  27 دی 1400
  0 نظر

  اهمیت انتخاب نوع و نحوه استفاده از بالش طبی فقط به خواب راحت کمک نمی‌کند، بلکه در بلندمدت روی سلامت ستون فقرات و مهره‌های گردن شما نیز تأثیر چشمگیری دارد

  ادامه...
 • صفر تا صد نحوه اندازه‌گیری فشار خون

  24 دی 1400
  0 نظر

  برای اندازه‌گیری میزان فشار خون از دستگاه‌های فشارسنج جیوه‌ای و دیجیتال استفاده می‌شود. با وجود دستگاه‌های اندازه‌گیری فشار خون می‌توان به آسانی فشار خون را در خانه و به صورت مرتب اندازه‌گیری کرد.

  ادامه...
 • انواع دستگاه فشارسنج یا فشار خون را پیش از خرید بشناسید!

  22 دی 1400
  0 نظر

  امروزه بسیاری از افراد به فشار خون بالا مبتلا هستند. سبک زندگی مدرن، رژیم غذایی نامناسب و عدم تحرک منجر به افزایش میزان فشار خون در میان مردم شده است.با توجه به اهمیت بسیار بالای مطلع بودن از میزان فشار خون،داشتن یک دستگاه برای سنجش میزان فشار الزامی است.

  ادامه...
 • 7 فایده و کاربرد دستگاه تصفیه هوا که نمی‌دانستید!

  18 دی 1400
  0 نظر

  به دلیل افزایش سطح آلودگی هوا، داخل خانه پنج برابر هوای بیرون آلوده است و به دلیل عدم گردش هوای داخل خانه بسیاری از آلاینده‌های موجود در محیط بیرون نیز در داخل منازل رشد می‌کنند. اینجاست که فایده و کاربرد دستگاه تصفیه هوا خودنمایی خواهد کرد.

  ادامه...
 • با ساده‌ترین روش تست قند خون در منزل آشنا شوید

  15 دی 1400
  0 نظر

  امروزه بسیاری از افراد قند خون بالایی دارند. چک کردن میزان قند خون به طور مرتب در میان این افراد برای نگه‌داشتن وضعیت سلامتی بدن الزامی محسوب می‌شود.

  ادامه...